Drewniana skrzynka idealnym prezentem na parapetówkę!

Czas na pierwszy wpis o… naszych drewnianych skrzynkach! Od samego początku planowaliśmy, że oprócz zdjęć, aranżacji i opisów chcielibyśmy nieco więcej powiedzieć Wam o swoim produkcie. Dlatego też, dzisiaj przyszedł czas na pierwszy wpis, który otwiera całą serię skrzynkowych zmagań. Jest to bardzo miły moment i mam nadzieję, że spotka się z równie miłym odbiorem 🙂 Zapraszam!

Na pierwszy rzut wybrałam temat pozornie bardzo lekki i przyjemny, który jednocześnie może być dylematem do dłuższych przemyśleń. Mianowicie, jaki prezent wybrać na parapetówkę/do nowego mieszkania? Co kupić, jaki upominek będzie właściwy? Przede wszystkim wybierając prezent chcielibyśmy, aby po pierwsze był wyjątkowy, a po drugie, żeby sprawił radość obdarowanej osobie. Ważne jest, żeby znać gusta i upodobania rodziny, znajomych, wówczas na pewno trafimy z wyborem. Prezent na parapetówkę najczęściej wiąże się z praktycznym produktem, który będzie służył gospodarzom na lata. W zasadzie najczęściej sięgamy po elementy wystroju, pamiątki, akcesoria kuchenne lub tradycyjne przysmaki w postaci prezentowych boxów. Nasza propozycja prezentu łączy wszystkie wyżej wymienione cechy 🙂 Drewniana skrzynka to oryginalny i konkretny pomysł!

Drewniana skrzynka do przedpokoju

Jeśli niekoniecznie wiemy w jakim stylu zostało urządzone mieszkanie, czy dom nasza drewniana skrzynka może znaleźć swoje miejsce w przedpokoju. Są to zwykle miejsca, w których panuje neutralna kolorystyka i nie ma motywu przewodniego. Biała skrzynia tapicerowana świetnie sprawdzi się tutaj jako siedzisko, miejsce zakładania butów, pojemnik na domowe akcesoria. Materiałowe siedzisko możemy dopasować po wcześniejszej rozmowie ze znajomymi jakie kolory lubią najbardziej lub wybrać jasne, neutralne tkaniny.

biała skrzynka tapicerowana
Nasza biała skrzynka to świetna propozycja do przedpokoju
skrzynka tapicerowana bejcowana
Skrzynia tapicerowana sprawdzi się jako siedzisko

Prezent na parapetówkę do salonu

Możemy skomponować przyjemne miejsce relaksu w salonie. Jeśli odwiedzamy parę, miłym akcentem będą dwie skrzynie w różnych formach. Kompozycja może być utrzymana w tej samej kolorystyce i wielkości (jest to bardzo ostrożna opcja i dotyczy skrzyń białych) lub niestandardowo możemy pokusić się o skrzynie bejcowane, które wyglądają oryginalnie i na pewno będą przyciągały wyraźnym kolorem. W zależności od stylu panującego w mieszkaniu, idealnym wyborem są naturalne skrzynki drewniane. Pasują niemal do wszystkiego i mogą posłużyć jako stolik kawowy, regał w ułożeniu kilku sztuk oraz proste miejsce do przechowywania. Niebanalny element dekoracyjny będzie towarzyszył właścicielom każdego dnia.

 

skrzynka biała tapicerowana
Stwórz przyjemne miejsce wypoczynku w salonie
biała skrzynka tapicerowana
Biała skrzynia pasuje niemal do wszystkiego
Białe skrzynki tapicerowane
Kompozycja skrzyń w podobnej kolorystyce
biała skrzynka tapicerowana
Skrzynie w salonie to niezastąpione siedzisko!
biała skrzynia tapicerowana
Biała skrzynia wykonana z dbałością o każdy detal

Skrzynia w łazience

Pewnie wielu z Was zastanawia się teraz, jak to drewniana skrzynia w łazience? Czy to jest możliwe? Jak najbardziej! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dostosowaliśmy nasze skrzynie do użytkowania w łazience. Wszystko za sprawą tkaniny wodoodpornej Casablanca, która nie wchłania płynów, zapobiega przesiąkaniu i jest łatwa w czyszczeniu. Więcej o jej zaletach napiszę w osobnym poście, bo zdecydowanie zasługuje na dłuższe rozwinięcie 🙂 Skrzynia w łazience to praktyczny prezent do przechowywania kosmetyków, większych detergentów lub po prostu organizer na ręczniki do kąpieli.

biała skrzynia tapicerowana
Skrzynia w łazience pokryta tkaniną wodoodporną

Jak widać pomysłów prezentowych na wykorzystanie naszych drewnianych skrzyń jest całe mnóstwo. Łączymy praktyczność, dobrą jakość i przystępne ceny. Prezent na nowe mieszkanie na pewno zaskoczy właścicieli, a co najważniejsze posłuży na dłużej. Oczywiście nie zaszkodzi dołączyć kwiaty, wino lub zabawne balony. Wówczas całe spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze 🙂 Do następnego!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *