e-skrzynka.com

O nas

Eskrzynka to polski producent stylowych dodatków do wnętrz – drewnianych skrzynek. Jesteśmy młodym zespołem, który z ogromną pasją tworzy nietypowe formy mebli ozdobnych.

Połączyła nas pracowitość i estetyka drewna, które w rezultacie ukształtowały nazwę produktu. Tworzymy dla miłośników współczesnego designu, jak również nawiązujemy do ponadczasowej solidności drewna. Wszystkie inspiracje czerpiemy z radością od siebie nawzajem.

Projektujemy skrzynie z zachowaniem funkcji praktycznego rozwiązania, gwarancji komfortu użytkowania i dekoracji przestrzeni. Zdobywamy zaufanie poprzez jakość produktu i dbanie o detale.

W naszym sklepie znaleźć można zarówno skrzynki dekoracyjne, jak i gotowe meble z siedziskiem, stworzone na bazie kufra, czy pufy. Drewniane skrzynie i skrzynki obecnie cieszą się ogromnym uznaniem, ze względu na nowoczesne wykonanie i uniwersalny kształt.

Ponadto, można nadać im indywidualny charakter. Wystarczy tylko odrobina kreatywności! Dzięki różnorodności tkanin tapicerskich oraz szerokiej kolorystyce drewna, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

e-skrzynka.com

Jakość drewnianych skrzynek

Bazę surowców pozyskujemy z polskich lasów państwowych, przez co drewno w tej formie zyskuje niepowtarzalny wygląd. Do produkcji stosujemy wyłącznie wyselekcjonowanego, suchego drewna sosnowego oraz modrzewiowego. To naturalny materiał, który zapewni długoletnią satysfakcję użytkowania. Podkreślamy fakturę drewna za pomocą ekologicznych farb i lakierów.

Konsekwentnie dążymy do zachowania estetyki i jakości, aby otrzymany produkt był miłym zaskoczeniem kupującego. Jako, jedni z nielicznych polskich producentów drewnianych skrzyń oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie i rzetelne doradztwo. Każde zmówienie traktujemy indywidualnie i z przyjemnością. Dopełniamy wymarzone aranżacje. Pasja tworzenia, to wzór na sukces!